• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
SEVGİLİLER GÜNÜ

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret306861

TEKNE KİRALAMA

Yat Kiralama

Yat kiralama hizmetimizden faydalanarak şehrimizi ziyarete gelen yerli ve yabancı misafirlerinize, İstanbul boğazı’nın eşsiz güzelliği karşısında keyifli saatler yaşatabilirsiniz. Sizin yapmanız gereken önceden rezervasyon yaparak, yerinizi ayırtın ve gezi günü sadece arkanıza yaslanıp günün keyfini çıkartmak olacak. Her kişi sayısına uygun kiralık yatlarımız ile dilediğiniz gün ve saatlerde ister saatlik kiralama, ister günlük kiralama, isterseniz de konaklama imkanları sunmaktayız. Yat kiralama hizmetimiz kişilere ve gruplara özeldir. Dışarıdan herhangi kişiler tekne ve yatlarımızda yapılacak tur programlarına dahil olamazlar. Kiralama süreniz boyunca 1 kaptan ve 1 servis personeli sizlere eşlik edecekler. Kiralama süreniz boyunca sürekli seyir yapacak olan yatlarımız tarihi İstanbul boğazını bir baştan diğer başa her iki yakayı kıyı kıyı gezinti yapacaktır.

2 Saatlik Yat Kiralama

Saatlik yat kiralama ‘da minimum(en az) kiralama süresi 2 saattir. İsteğinize göre 3, 4 yada 5 saatlik kiralamalar mümkün. Tur saatlerini sizler belirlemekte siniz. Dışarıdan kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirebilir yada lezzet uzmanlarımızın hazırladığı fix menüleri önceden bildirmek şartıyla talep edebilirsiniz. Minimum saatlik yat kiralama yapılması durumunda başlangıç ve bitiş için önceden belirlenen iskeleler tercih edilir. Farklı iskelelerden yolcu alımı yapılması durumunda ek ücretler talep edilebilir. 2 Saatlik kısa tur programları’da Avrupa yakası(İstinye iskelesi, Bebek parkı), Anadolu yakası(Beykoz iskelesi, Kuleli askeri lisesi önü) iskeleleri tercih edilir.

Günlük Yat Kiralama

Günlük yat kiralama ’da güne erken başlıyoruz. 10:00 ‘da başlayan tur programımız, Akşam 18:00 ‘da bitiyor.
Günlük kiralama hizmetimizden faydalanarak ailenizle, arkadaşlarınızla yada sevdiklerinizle birlikte yüzme programları yapabilir yada şehrin gürültüsünden uzaklarda sessizlik, huzur ve rahatlamanın keyfini yaşayın. Tekne ve yatlarımız demirlenen koylarda kıyıya yanaşamaz. Kıyıya yakın, En fazla 2 metre derinlikte demirliyoruz. Yüzme yapılacak yerin akıntısız ve temiz olması kaptanlarımız tarafından kontrol edilir. Tekne ve yatlarımız da çocuk emzirme odaları, giyinme kabinleri, tatlı su duş, açık ve kapalı alanlar, güneşlenme alanları bulunuyor. Günlük kiralamalar ‘da alkollü içecek servisi yapmıyoruz. Dışarıdan kendi alkollü içeceklerinizi getirebilirsiniz.

0850 888 32 80
0532 716 38 53
0538 922 62 66

TEKNE TURU
TEKNE DÜĞÜNÜ
TEKNEDE İFTAR
BOGAZ TURU

Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.983632.1117
Euro34.634834.7735